chasseur سیاسی اصولگرا سیاسیون انتخابات

chasseur: سیاسی اصولگرا سیاسیون انتخابات اصولگرایان نامزد نهایی ریاست جمهوری انتخابات مجلس دهم انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مگر چه کم گذاشته‌اند برایمان؟/ تصویر ، تصویر العمل رضا رشیدپور به انتقادات از نیروهای امنیتی

رضا رشیدپور با اشاره به اتفاق تروریستی دیروز تهران، نوشت: «انتقاد از نیروهای امنیتی در شرایط فعلی بی‌انصافی است.»

مگر چه کم گذاشته‌اند برایمان؟/ تصویر ، تصویر العمل رضا رشیدپور به انتقادات از نیروهای امنیتی

تصویر العمل رضا رشیدپور به انتقادات از نیروهای امنیتی: مگر چه کم گذاشته اند برایمان؟/ عکس

عبارات مهم : تصویر

رضا رشیدپور با اشاره به اتفاق تروریستی دیروز تهران، نوشت: «انتقاد از نیروهای امنیتی در شرایط فعلی بی انصافی است.»

به گزارش خبرآنلاین، رضا رشیدپور منشتر شدن تصویری در اینستاگرام از اقدام نیروهای امنیتی در مقابله با اتفاق تروریستی روز گذشته (چهارشنبه 17 خرداد) تقدیر کرد و به خانواده شهدا تسلیت گفت.

این مجری دراین باره نوشت: «حتما در یک روز گذشته خبر تسلیت زیاد خوانده اید. من هم وظیفه می دانم که تسلیت بگویم به تمام مردم کشورم مخصوصا خانواده گرامی آن دوازده شهید. مانند شما تصویر ها و فیلم های زیادی از اتفاق را تماشا کردم . این یکی حال عجیبی دارد . مصمم بودن . مقتدر بودن . جان بر کف بودن. پیروز بودن

مگر چه کم گذاشته‌اند برایمان؟/ تصویر ، تصویر العمل رضا رشیدپور به انتقادات از نیروهای امنیتی

روزهای مهمی را می گذرانیم . زیاد از هر لحظه به مفهوم “ملت” بودن نیاز داریم. موج عاطفی این همبستگی ملی را قدر بدانیم و امتداد بدهیم. دشمن مترصد وقت است و شیطان نیز هم. در این شرایط خاص نقد نیروهای امنیتی دور از انصاف است کسانی که سالهاست آرامش کامل را برایمان ایجاد کرده اند نباید با بهانه های وقت طلبانه مورد نقد غیر مسئولانه واقع شوند. همین ها بودند که امروز هم اسلحه به دست گرفته و سینه سپر کردند در برابر گلوله های بی شرم تکفیری ها. باز هم جان دادند تا ما در امان باشیم. مگر چه کم گذاشته اند برایمان؟ یادمان نمی رود شعله های آتش در چهار سوی دنیا را.

شیطان اگر دستش می رسید هر ساعت دوازده شهید از خاک وطنم می گرفت. بعد درود می فرستم به شرف مردانی که پنجه خونین دشمن را از ساحت میهنم دور نگه داشته اند . از پشت خاکریزهای شلمچه تا پشت پنجره های منزل ملت خون شهدای دیروز را علت مکرر شرافت دلیران این سرزمین بدانیم و در حالی که مظلومیت آنها را فراموش نمی کنیم و مترصد خشکاندن ریشه قاتلان آنها هستیم، هرگز اجازه ندهیم که همان قاتلان بی شرم از روزنه تزریق یاس و وحشت و اختلاف داخلی به نشانه های کشور عزیزمان ایران ستیزانه خود برسند. ما یک ملت بزرگ هستیم و بزرگ خواهیم ماند. تا کور شود هر آنکه نتواند دید.»

رضا رشیدپور با اشاره به اتفاق تروریستی دیروز تهران، نوشت: «انتقاد از نیروهای امنیتی در شرایط فعلی بی‌انصافی است.»

واژه های کلیدی: تصویر | تصویری | خانواده | رضا رشیدپور | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs