chasseur سیاسی اصولگرا سیاسیون انتخابات

chasseur: سیاسی اصولگرا سیاسیون انتخابات اصولگرایان نامزد نهایی ریاست جمهوری انتخابات مجلس دهم انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تجمع مردم ۲ شهر در شهرستان کازرون و درخواست ارتقاء به شهرستان

نماینده کازرون در بیانیه‌ای از تجمع‌کنندگان امروز در حوزه انتخابیه‌اش که خواستار ارتقای دو بخش چنارشاهیجان و کوهمره نودان به شهرستان کوه چنار بودند، خواستار پیگ

تجمع مردم ۲ شهر در شهرستان کازرون و درخواست ارتقاء به شهرستان

تجمع مردم ۲ شهر در شهرستان کازرون و درخواست ارتقاء به شهرستان

عبارات مهم : بیانیه

نماینده کازرون در بیانیه ای از تجمع کنندگان امروز در حوزه انتخابیه اش که خواستار ارتقای دو بخش چنارشاهیجان و کوهمره نودان به شهرستان کوه چنار بودند، خواستار پیگیری مطالبات مردم از طریق قانونی شد.

به گزارش ایسنا، پیش از ظهر امروز مردم دو بخش چنار شاهیجان و کوهمره در تجمع مسالمت آمیزی خواستار ارتقای این دو بخش به شهرستان کوه چنار شدند که در پی این تجمع حسین رضازاده نماینده کازرون در مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از تجمع کنندگان خواست که مسیر مطالبات خود را از طریق قانونی پیگیری کنند.

تجمع مردم ۲ شهر در شهرستان کازرون و درخواست ارتقاء به شهرستان

در این بیانیه که در جمع تجمع کنندگان و به وسیله برادر یکی از شهدای جنگ تحمیلی قرائت شد، آمده است: هر کس از طرف من و به نام حمایت از من دست به اقدام خرابکارانه بزند از ما نیست. مردم باید مسیر مطالبات را از طریق قانونی از مسئولین بخواهند. من در حال پیگیری عنوان هستم. تخریب اموال عمومی اقدام ضد انقلابی بوده، هرگونه تجمع به صلاح نبوده و موجب سوء استفاده می شود. از همه شهروندان تقاضا دارم با حفظ آرامش اجازه سوء استفاده را به هیچ احدی ندهند و در شرایط کنونی مواظب نفوذ افراد غیرمسئول و وقت طلب باشند.

واژه های کلیدی: بیانیه | قانونی | استفاده | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs